BLACK DECKER BDCJS18N Wyrzynarka akumulatorowa
Kod produktu: BD-BDCJS18N
Kod kreskowy: 5035048630310
Zapytaj o produkt
Automaty paczkowe DPD Pickup
Koszty dostawy wybranego produktu
Przewidywany czas dostawy: 1 dzień roboczy
Automaty paczkowe DPD Pickup
Odbiór osobisty Darmowa
Opis
Opis wyrzynarki akumulatorowej Black&Decker BDCJS18N
- Wyrzynarka akumulatorowa Black&Decker idealnie nadaje się do cięcia profili, krzywizn i narożników
- Kompaktowa i lekka dla większego komfortu i kontroli podczas użytkowania
- Wyrzynarka wyposażona w przełącznik blokujący, który zwiększa komfort podczas długotrwałej pracy
- Wyraźna linia celowania zapewnia dokładne cięcie
- Zaczepy fazowe przy 0, 22,5 i 45 stopniach
- Osłona ostrza zwiększa bezpieczeństwo użytkowania
- Działanie wahadłowe zwiększa szybkość cięcia
- Bezprzewodowa moc i wygoda. Część systemu litowo-jonowego 18V
- Zastosowanie: drewno, metal, tworzywo sztuczne
Dane techniczne
- Zasilanie: akumulatorowe
- Moc znamionowa: 18V
- Typy akumulatorów: Li-Ion
- Regulacja prędkości: tak
- Prędkość: 0-2500 obr/min
- Działanie wahadła: tak
- Głębokość cięcia w drewnie: 55mm
- Głębokość cięcia w stali: 8m
- Głębokość cięcia w aluminium: 20mm
- Długość przesuwu: 19mm
- Miękki uchwyt: tak
- Ciśnienie dźwięku: 84,5dB(A)
- Moc dźwięku: 95,5dB(A)
- Wibracja: 6m/s²
Opis brzeszczotu do drewna 116-1 HCS
- Mocowanie typu T
- Służy do precyzyjnych i zgrubnych cięć krzywoliniowych
- Do stosowania w drewnie, płycie wiórowej, sklejce, płytach laminowanych i tworzywach sztucznych
- Długość: 100 mm
- Podziałka zęba: 4 mm
- Grubość cięcia: 60 mm
- Zastosowanie: szybkie, proste cięcie
W dostawie
- Wyrzynarka akumulatorowa 18V BDCJS18N Black&Decker