Opcje przeglądania

Pace i kielnie

Pace i kielnie to narzędzia niezbędne przy wszelkich pracach murarskich, tynkarskich, jak również podczas układania płytek. Służą do nakładania i rozprowadzania różnego rodzaju zapraw i klejów.  Sprawdzą się m.in. do nakładania oraz zacierania i wygładzania tynków, gładzi, klejów i zapraw, jak i do szlifowania powierzchni.

Pace i kielnie

Pace i kielnie

Posiadamy w naszym sklepie szeroki wybór pac gumowych, metalowych, kielni, kielni sztukatorskich,  gąbek glazurniczych jak również zestawów.

Pace proste i zębate

Pace proste i zębate RUBI z uchwytem otwartym RUBIFLEX są wyjątkowo lekkie oraz posiadają wytrzymałe aluminiowe wzmocnienie . Wzmocniony uchwyt jest połączony w solidny sposób z podstawą, której nie można usunąć bez zniszczenia narzędzia.

Pace są wysoce odporne na ścieranie, korozje dzięki zastosowaniu bezbarwnego lakieru który pokrywa stalową część pacy (dotyczy wersji stalowych). Główną zaletą pac prostych i zębatych RUBI jest perfekcyjna gładkość i równość powierzchni.

Idealnie leżą w dłoni dzięki temu ułatwiają rozprowadzanie materiału z większą kontrolą. Płytkarze cenią sobie w pacach z otwartą rączką, możliwość zawieszenia pacy na krawędzi wiadra lub innego pojemnika, w którym przygotowywany jest aplikowany materiał. Dzięki temu paca podczas pracy jest zawsze pod ręką i łatwo utrzymać ją w czystości.

Posiadamy szeroki wybór pacz w różnych rozmiarach.

Pace gumowe z drewnianą rączką

Idealnie są do fugowania płytek ceramicznych, posiadają ergonomicznymi uchwyty. Dostępne są w wariantach o różnej twardości gumy dla najlepszego wykończenia przy wszystkich szerokościach spoiny. Nakładka z białego kauczuku odpornego na ścieranie, zapewnia bezkonkurencyjną pracę przy wypełnianiu spoin/fug o szerokości do 3 mm. Są szczególnie cenione przez fachowców za ich lekkość, niezwykle ważną podczas fugowania dużych powierzchni.

Kielnie/Kielnie sztukatorskie

Są stosowane głównie do ogólnych prac z dowolnym materiałem budowlanym, stosuje się je do prac wykończeniowych z gipsem. Posiadamy w swojej ofercie kielnie z uchwytem drewnianym i bimaterialnym

Gąbki

Pozwalają na przeprowadzenie wszelkich podstawowych prac w glazurnictwie, fugowania. Wykonane są elastycznego poliuretanu i charakteryzuje się średnim poziomem chłonności. Doskonała do czyszczenia wszystkich powierzchni.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt 12 419 29 78
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl