Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Elektronarzędzia podczas codziennej pracy zużywają się i z czasem ich elementy mogą wymagać wymiany. Niejednokrotnie mogłoby się wydawać, że konieczna będzie wymiana całego urządzenia, jednak w tym miejscu możecie zaopatrzyć się w części zamienne do elektronarzędzi, dzięki czemu ograniczycie koszta, związane z wymianą urządzenia na nowe skutecznie przedłużając życie swoich ulubionych narzędzi.

Części zamienne do elektronarzędzi

BOSCH 1607014171 Szczotki węglowe BOSCH 1607014171 Szczotki węglowe
Producent: Bosch
Cena:

41,50 zł

szt
zobacz więcej
BOSCH 1617000525 Szczotki węglowe BOSCH 1617000525 Szczotki węglowe
Producent: Bosch
Cena:

13,99 zł

szt
zobacz więcej
BOSCH 1617014144 Szczotki węglowe BOSCH 1617014144 Szczotki węglowe
Producent: Bosch
Cena:

39,50 zł

szt
zobacz więcej
BOSCH 1604011296 Wirnik twornik do szlifierek GWS BOSCH 1604011296 Wirnik twornik do szlifierek GWS
Producent: Bosch
Cena:

195,00 zł

zobacz więcej
BOSCH 1610910096 Łożysko igiełkowe BOSCH 1610910096 Łożysko igiełkowe
Producent: Bosch
Cena:

75,15 zł

zobacz więcej
BOSCH 1619P02870 Szczotki węglowe BOSCH 1619P02870 Szczotki węglowe
Producent: Bosch
Cena:

12,99 zł

zobacz więcej
BOSCH Kulka blokady dłuta Ø 7,3 mm GBH BOSCH Kulka blokady dłuta Ø 7,3 mm GBH
Producent: Bosch
Cena:

8,20 zł

zobacz więcej

Części zamienne do elektronarzędzi

Części zamienne do elektronarzędzi pozwalają na przedłużenie życia naszych narzędzi. Bez względu czy jesteś domowym majsterkowiczem, czy posiadasz elektronarzędzia do pracy zawodowej lub w swojej firmie, warto zastanowić się, czy aby na pewno wymagają one już wymiany. 

Naprawa elektronarzędzi nie tylko zaoszczędzi Ci niepotrzebnego wydatku na nowe urządzenie, ale również ograniczy ilość produkowanych elektroodpadów.

Części zamienne do elektronarzędzi możemy podzielić na dwie główne kategorie. 

  • Mechaniczne
  • Elektroniczne

Części zamienne do elektronarzędzi mechaniczne

To wszystkie części, które nie wymagają do swojej pracy zasilania i przewodów, wszelkiego rodzaju uchwyty, mocowania, osłony (na przykład tarcz czy frezów), panele, śruby czy uszczelki lub podkładki i inne elementy mocujące, które również się zużywają. Części zamienne mechaniczne stosunkowo łatwo wymienić na własną rękę. Jeżeli tylko zakupimy odpowiednią część, pasującą do naszego modelu, to w zasadzie powinniśmy sobie poradzić z wymianą.

Dlaczego warto dokonywać napraw i wymian na czas?

Bardzo duża część tego typu elementów odpowiada nie tylko za właściwą pracę narzędzi, ale również za nasze bezpieczeństwo.

Praca bez odpowiednio przymocowanej osłony lub bez takiej osłony naraża nas bezpośrednio na poważne urazy. 
Brak mniejszych część lub praca z bardzo zużytymi podkładkami czy uszczelkami naraża nasze szlifierki, wiertarki lub wkrętarki na dużo poważniejsze usterki. Nieodpowiednio zamocowana obudowa szlifierki czy piły tarczowej, może pozwolić by pył, opiłki i inne zanieczyszczenia dostawały się do wnętrza naszego urządzenia, co może spowodować dużo poważniejszą usterkę, której już niestety nie będziemy w stanie naprawić i całkowity wymiana elektronarzędzia będzie niezbędna.

 

Części zamienne do elektronarzędzi elektroniczne

To wszystkie części, które opierają się na obwodach, złączach, przewodach, mikroprocesorach, przetwornikach, transmiterach czy przetwarzaniu zasilania naszego urządzenia.

Niektóre części zamienne związane z układem elektronicznym lub elektrycznym naszego urządzenia mogą wymagać od nas pewnej wiedzy związanej z tym zagadnieniem. Jednak schematy, które możemy znaleźć i poręczne instrukcje powinny pomóc nam w tym procesie.

Skąd mam wiedzieć, czy ta część jest odpowiednia dla mojego urządzenia?

Zawsze warto upewnić się jaki model danego narzędzia posiadamy. Dokładny model powinien znajdować się na samym urządzeniu, najczęściej w postaci tabliczki znamionowej bądź innej sygnatury. W razie wątpliwości zachęcamy do konsultacji, by mieli Państwo pewność trafnego zakupu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt 12 419 29 78
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl