Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Zszywki to bezcenne akcesoria do montażu tkanin, folii metalowych, siatek i ogrodzeń drucianych, listew drewnianych i innych dekoracji czy lekkich elementów konstrukcyjnych. Zszywki to również nieocenione wsparcie podczas montowania i mocowania przewodów, należy jednak zwrócić uwagę na typ zszywek. Przewody elektryczne należy montować przy pomocy specjalnego rodzaju zszywek z izolacją stworzonych do tego celu.

Zszywki

STANLEY zszywki typ ''G'' 10 mm STANLEY zszywki typ ''G'' 10 mm
Producent: Stanley
Cena:

38,56 zł

szt
zobacz więcej
STANLEY zszywki typ ''G'' 12 mm STANLEY zszywki typ ''G'' 12 mm
Producent: Stanley
Cena:

14,55 zł

szt
zobacz więcej
STANLEY zszywki typ ''A'' 8 mm STANLEY zszywki typ ''A'' 8 mm
Producent: Stanley
Cena:

9,90 zł

szt
zobacz więcej
STANLEY zszywki typ ''G'' 14 mm STANLEY zszywki typ ''G'' 14 mm
Producent: Stanley
Cena:

14,20 zł

szt
zobacz więcej
STANLEY zszywki typ ''A'' 14 mm STANLEY zszywki typ ''A'' 14 mm
Producent: Stanley
Cena:

13,55 zł

szt
zobacz więcej
STANLEY zszywki typ ''G'' 6 mm STANLEY zszywki typ ''G'' 6 mm
Producent: Stanley
Cena:

9,25 zł

szt
zobacz więcej
STANLEY zszywki typ ''A'' 4 mm STANLEY zszywki typ ''A'' 4 mm
Producent: Stanley
Cena:

7,35 zł

szt
zobacz więcej
STANLEY zszywki typ ''G'' 8 mm STANLEY zszywki typ ''G'' 8 mm
Producent: Stanley
Cena:

30,43 zł

szt
zobacz więcej
STANLEY zszywki typ ''A'' 10 mm STANLEY zszywki typ ''A'' 10 mm
Producent: Stanley
Cena:

32,00 zł

szt
zobacz więcej
BOSCH Zszywki typ 53 14mm 1000szt. BOSCH Zszywki typ 53 14mm 1000szt.
Producent: Bosch
Cena:

21,00 zł

szt
zobacz więcej
BOSCH Zszywki typ 53 8mm 1000szt. BOSCH Zszywki typ 53 8mm 1000szt.
Producent: Bosch
Cena:

16,90 zł

szt
zobacz więcej

Zszywkami możemy pracować przy użyciu zszywaczy ręcznych, takerów czy zszywaczy młotkowych. Przy wyborze zszywek należy kierować się ich rozmiarem, typem, czy rodzajem dedykowanego urządzenia do pracy, z którym zostały stworzone.

Zszywki w zastosowaniu profesjonalnym

Zszywki do papy i izolacji

Zszywki w połączeniu ze zszywaczem młotkowym mogą stanowić doskonałe rozwiązanie przy pracach z izolacją ścian, przy montażu papy, folii czy mocowaniu innych elementów na ścianach i dachach. 

Zszywacze młotkowe często wyposażone są również w dodatkowe funkcje, które pomogą nam w codziennej pracy, jak ostrza zamontowane po przeciwnej stronie niż dyspenser zszywek. Ostrze zamocowane na urządzeniu pomoże w szybki sposób dociąć nadmiar folii czy izolacji bez konieczności sięgani po dodatkowe urządzenia.

Zszywki do dekoracji i lekkich elementów konstrukcyjnych

Zszywek i gwoździ do takerów z powodzeniem możemy używać podczas instalacji drewnianych listw ozdobnych, listw przypodłogowych czy wykładzin. Szczególnie z użyciem zszywaczy i gwoździarek elektrycznych.

Zszywacze ręczne i takery sprawią się doskonale w pracy tapicerskiej, stolarskiej oraz w domowych zastosowaniach majsterkowicza. 

Możliwość zastosowania zszywek, dedykowanych gwoździ oraz możliwość ustawienia siły i głębokości pracy sprawia, że urządzenia te są niezwykle uniwersalne w wielu zastosowaniach.

Na rynku znajdziemy zarówno zszywacze manualne jak również elektryczne, które w znacznym stopniu ułatwią i przyspieszą naszą pracę. Pomoc przy zszywaniu w postaci silnika elektrycznego nie tylko odciąży nasze dłonie, ograniczając siłę konieczną do użycia podczas pracy, ale również dzięki temu pozwoli na dłuższą pracę bez konieczności przerywania jej ze względu na dyskomfort, jaki może pojawić się podczas dłuższego użytkowania urządzenia.

Zszywki do kabli

Na rynku znajdziemy również zszywki dedykowane do organizacji i instalacji przewodów elektrycznych. Zszywki do kabli wyposażone zostały w izolację z tworzywa sztucznego, dzięki czemu stanowią bezpieczniejszą alternatywę w przypadku tego typu zastosowania od tradycyjnych zszywek niewyposażonych w izolację.

Zszywki z izolacją to niezbędnik każdego elektryka. Dzięki nim przymocujemy przewody do drewnianych konstrukcji czy płyt gipsowo kartonowych bez dodatkowych akcesoriów, uchwytów i wiercenia. Szybka i skuteczna metoda przytwierdzania kabli o małym przekroju w trudnodostępnych miejscach.

Zszywki tego typu można wbijać przy pomocy zszywacza ręcznego lub elektrycznego, jednak nie do każdego modelu zszywaczy mogą pasować. Przed zakupem upewnij się, że Twój zszywacz będzie w stanie obsłużyć ten typ zszywek.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt 12 419 29 78
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl