Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wkręty na taśmie to jeden z rodzajów wkrętów, których główka została umieszczona na taśmie, umożliwiającej łatwe i szybkie wkręcanie przy użyciu wkrętarki. Taśma może być wykonana z różnych materiałów, takich jak papier, tworzywo sztuczne lub metal, a wkręty na niej umieszczone są z reguły jeden za drugim w równych odstępach. 

Wkręty na taśmie są popularne w budownictwie oraz przy produkcji mebli i innych wyrobów stolarskich, gdzie stosuje się je do mocowania uchwytów i innych elementów. Ich zaletą jest szybkie i precyzyjne wkręcanie, co przyspiesza pracę i zmniejsza ryzyko uszkodzenia materiału. Najpopularniejszą metodą zastosowania wkrętów na taśmie są prace wykończeniowe. Dzięki wkrętom na taśmie w szybki sposób jesteśmy w stanie przymocować płyty-gipsowo kartonowe do drewnianych elementów konstrukcyjnych czy metalowych prowadnic.

Rodzaje wkrętów na taśmie i akcesoria

Wkręty do drewna

Wkręty do drewna na taśmie to popularny produkt wykorzystywany przez stolarzy i meblarzy. Taśmy z wkrętami do drewna są praktyczne, ponieważ pozwalają na łatwe i szybkie wkręcanie wielu śrub jednocześnie. Są to zwykle wkręty samowiercące, które posiadają specjalne ostrza umieszczone na końcach, dzięki którym wkręcają się w drewno bez potrzeby wiercenia otworów wstępnych. Taśmy z wkrętami do drewna są dostępne w różnych długościach oraz grubościach wkrętów, co pozwala na wybór odpowiedniego rozmiaru do konkretnego projektu.

Wkręty do metalu

Wkręty do metalu na taśmie to niezwykle przydatne akcesoria pozwalające na przeprowadzenie prac konstrukcyjno-budowalnych w prosty i szybki sposób.

Zaostrzone wkręty zamocujemy bezpośrednio w materiale bez konieczności nawiercania dziur montażowych w powierzchni. Wkręty do metalu na taśmie dostępne są w szerokiej palecie rozmiarów i grubości, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać idealne wkręty do zadań, jakie przed nami stoją.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt 12 419 29 78
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl