Przecinarki elektryczne

RAIMONDI BC45 Do ukosowania płytek JOLLY + TARCZA RAIMONDI BC45 Do ukosowania płytek JOLLY + TARCZA
Producent: Raimondi
Cena: 1 899,00 zł 2 020,00 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja
RAIMONDI przecinarka elektryczna BOLT 120 RAIMONDI przecinarka elektryczna BOLT 120
Producent: Raimondi
Cena: 7 290,00 zł 8 100,00 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja
RAIMONDI przecinarka elektryczna PIKUS 130 RAIMONDI przecinarka elektryczna PIKUS 130
Producent: Raimondi
Cena: 10 450,00 zł 11 570,00 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja
RAIMONDI przecinarka elektryczna ZOE 150 RAIMONDI przecinarka elektryczna ZOE 150
Producent: Raimondi
Cena: 12 590,00 zł 12 930,00 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja

Przecinarki elektryczne

Przecinarki elektryczne są wykorzystywane do profesjonalnego cięcia płytek ceramicznych, terakoty i różnych materiałów budowlanych: gresu, marmuru, kamienia, cegły. Zapewniają precyzyjne i proste cięcie wszystkich rodzajów płytek. Są idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów ceniących sobie komfort i precyzję przy wykonywanej pracy. Praca z przecinarkami elektrycznymi zwiększa komfort pracy, skraca czas samej pracy oraz zmniejsza straty na obrabianym materiale. Przecinarki elektryczne są chętnie wybierane przez profesjonalistów w swojej dziedzinie. Są na stałym wyposażeniu firm remontowych, czy glazurniczych. Przecinarka elektryczna jest urządzeniem mobilnym. Większość modeli posiada kółka lub uchwyty, które ułatwiają transport i obsługę.

Jak wybrać odpowiednią przecinarkę elektryczną?

Wybór odpowiedniej przecinarki zależy od budżetu, który chcemy przeznaczyć, warunków pracy i indywidualnych potrzebPodczas wyboru odpowiedniej przecinarki należy wziąć pod uwagę dobór odpowiednich parametrów: moc urządzenia (silnika), prędkość obrotowa, średnica tarczy tnącej, maksymalna grubość oraz długość cięcia. Istotne jest też czy cięcie będzie się odbywać na mokro, czy na sucho.

Zastosowanie przecinarki elektrycznej

Podczas układania płytek bardzo ważne jest dopasowanie układanego materiału. Precyzyjne i dokładne docięcie płytek możemy uzyskać dzięki przecinarkom elektrycznym. Przecinarką elektryczną bez problemu przetniemy każdy rodzaj płytki. Możemy również wykonać cięcie ukośne, czy fazowanie. Łatwo dotniemy materiały typu: ceramika, gres, granit, marmur, kamień, cegłę i inne. Elementem tnącym w przecinarce jest tarcza diamentowa, której odpowiedni dobór jest najważniejszy. Wykorzystanie przecinarki elektrycznej zamiast ręcznej podczas prac związanych z układaniem płytek skróci czas pracy, poprawi komfort pracy, jak również obniży możliwość uszkodzenia materiału podczas cięcia.

Zalety przecinarek elektrycznych

Podstawową zaletą przecinarek elektrycznych jest precyzyjne cięcie materiału. Płytka po przecięciu jest zawsze idealnie i prosto docięta. Można nimi przecinać różne materiały, co pokazuje kolejną zaletę - uniwersalne zastosowanie. Przecinarki elektryczne proponowanych przez nas marek Rubi i Raimondi posiadają stabilne konstrukcje oraz wykonane się z solidnych materiałów, co wydłuża ich użytkowanie. Przecinarki elektryczne można wyposażyć w dodatkowe akcesoria, które dodatkowo wpływają na komfort pracy. Mowa tu o przystawkach do stołu pozwalających na cięcie większych płytek, kątownikach, ogranicznikach, laserach, itp. Niektóre modele przecinarek elektrycznych wyposażone są w kółka i uchwyty, które ułatwiają transport i obsługę.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

 

Skontaktuj się z nami!

+48 12 419 29 78

sklep@mensura.pl

 

więcej więcej
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl