Producenci
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Praca

Dołącz do naszego zespołu

Kim jesteśmy?

Jeśli przeczytałeś zakładkę O nas, na pewno już wiesz, czym się zajmujemy. A tak bardziej nieformalnie - jesteśmy małą, kameralną firmą. Łącznie z Tobą będzie nas dziesięcioro :) Jeśli szukasz odskoczni od korporacyjnego klimatu, to dobrze trafiłeś. U nas nie ma zbędnych procedur i biurokracji. Przyjazna atmosfera w pracy to coś, co nas niewątpliwie wyróżnia. Wszyscy się szanujemy i lubimy. Zawsze możesz też liczyć na pomoc kolegów, czy koleżanek. Nie musisz się martwić o warunki. Na start otrzymasz umowę o pracę i stałe godziny pracy.

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy osób otwartych i komunikatywnych, aby dobrze nam się razem pracowało. Ponadto cenimy u ludzi takie wartości, jak: sumienność i uczciwość. Sprawdź poniżej, czy znajdziesz stanowisko odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Jeśli tak, zachęcamy do wysłania aplikacji na adres: justyna.len@mensura.pl, w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Proszę pamiętać o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku t.j. Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.”

Aktualne stanowiska, na które rekrutujemy:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - krótki opis stanowiska

  • Obsługa klienta w sklepie stacjonarnym
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanej gamy produktów
  • Odpowiadanie na zapytania klientów zgłaszane drogą mailową i telefoniczną
  • Bieżąca obsługa zamówień
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych i WZ
  • Przygotowywanie zamówień do dostawców
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Znajomość programu Sage Symfonia Handel – mile widziane
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy
  • Sumienność

MAGAZYNIER - krótki opis stanowiska

  • Kompletowanie zamówień
  • Pakowanie produktów
  • Utrzymywanie porządku na magazynie
  • Przyjęcie dostaw
  • Wydawanie spakowanych przesyłek firmom kurierskim

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość branży narzędziowej
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Uczciwość

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl