Opcje przeglądania

Wykrywacze

Detektory to niezastąpione urządzenia, które oferują precyzyjne i nieinwazyjne rozwiązania podczas prac budowlanych. Ich główną funkcją jest lokalizacja różnorodnych elementów, takich jak przewody pod napięciem, metale, a także drewno ukryte w ścianach. Wykrywacze dostarczają szczegółowych informacji dotyczących rozmieszczenia tych elementów, co np. pozwala uniknąć niebezpieczeństwa przypadkowego uszkodzenia przewodów przez ekipę budowlaną podczas prac remontowych lub instalacyjnych.

Wykrywacze

BOSCH Detektor cyfrowy do metali, przewodów Truvo BOSCH Detektor cyfrowy do metali, przewodów Truvo
Producent: Bosch
Cena:

209,50 zł

zobacz więcej
BOSCH Detektor radarowy 12V 2.0Ah D-tect 120 BOSCH Detektor radarowy 12V 2.0Ah D-tect 120
Producent: Bosch
Cena:

1 695,00 zł

zobacz więcej
BOSCH Detektor radarowy D-Tect 120 BOSCH Detektor radarowy D-Tect 120
Producent: Bosch
Cena:

1 398,00 zł

zobacz więcej
BOSCH Detektor radarowy D-tect 200 C BOSCH Detektor radarowy D-tect 200 C
Producent: Bosch
Cena:

3 659,00 zł

zobacz więcej
BOSCH GTC 400 C Kamera termowizyjna termodetektor BOSCH GTC 400 C Kamera termowizyjna termodetektor
Producent: Bosch
Cena:

5 199,00 zł

zobacz więcej

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas prac remontowych – zainwestuj w solidny detektor

Wykrywacze do metalu i przewodów wykorzystują zwykle zasady działania pola elektromagnetycznego. Kiedy detektor wykryje kabel lub metal (np. rury hydrauliczne), generuje sygnały dźwiękowe lub sygnały wizualne na wyświetlaczu, informując użytkownika o zlokalizowaniu obiektu. Inwestycja w solidny wykrywacz to troska o bezpieczeństwo podczas prac remontowych, budowlanych i instalacyjnych. Wykorzystanie tego narzędzia pozwala uniknąć nieprzewidzianych sytuacji, takich jak wwiercenie się w przewód elektryczny lub instalację hydrauliczną.

Warto zaznaczyć, że wykrywacze do metalu i detektory kabli to narzędzia dedykowanie nie tylko profesjonalistom. Są bardzo intuicyjne w obsłudze – zwykle włącza się je jednym przyciskiem. Przydają się także w projektach domowych, np. podczas montażu telewizora, szafek kuchennych, obrazów naściennych itp.

Detektory w ofercie Mensura

W naszym sklepie z narzędziami oferujemy szeroki wybór różnego typu wykrywaczy. Dostępne są między innymi urządzenia 3w1, które pozwalają na zlokalizowanie metali, drewna i kabli. Funkcja automatycznego wykrywania przewodów pod napięciem wpływa na zwiększony standard bezpieczeństwa. W asortymencie Mensura znajdziesz także kamery termowizyjne, które są przydatne do diagnozowania problemów z izolacją, a także termodetektory, służące do pomiaru temperatury danej powierzchni

Kładziemy duży nacisk na innowacyjność i skuteczność, dlatego znajdziesz u nas wyłącznie narzędzia renomowanych marek. Cechują się one dobrymi parametrami technicznymi, dużą skutecznością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli potrzebujesz porady w kwestii doboru odpowiedniego detektora, napisz do nas – służymy pomocą!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt 12 419 29 78
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl