Opcje przeglądania

Zestawy Combo

 

Zestaw COMBO - zestaw elektronarzędzi akumulatorowych o odmiennych funkcjach. Możemy spotkać połączenie wiertarko-wkrętarki ze szlifierką kątową - np. dck256m2t, wiertarko-wkrętarki z zakrętarką udarową - np. dck266d2, młotowiertarki ze szlifierką kątową - np. dck271m2, a także zestaw 5 różnych elektronarzędzi: pilarki tarczowej, wyrzynarki, wiertarko-wkrętarki, zakrętarki, lampy led - np. dck550m3t.

 

Zestawy elektronarzędzi

STANLEY SFMCK210D1 Wiertarko-wkrętarka SFMCD711 + Latarka SFMCL020 + Akumulator 2.0Ah STANLEY SFMCK210D1 Wiertarko-wkrętarka SFMCD711 + Latarka SFMCL020 + Akumulator 2.0Ah
Producent: Stanley
Cena:

629,00 zł

Cena regularna: 799,00 zł

Najniższa cena: 799,00 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja
STANLEY SFMCK213D2S Wiertarko-wkrętarka SFMCD711 + Multitool SFMCE500 + 2x Akumulator 2.0Ah STANLEY SFMCK213D2S Wiertarko-wkrętarka SFMCD711 + Multitool SFMCE500 + 2x Akumulator 2.0Ah
Producent: Stanley
Cena:

995,00 zł

Cena regularna: 1 269,00 zł

Najniższa cena: 1 269,00 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja
STANLEY SFMCK216MDS Wiertarko-wkrętarka SFMCD715 + Młotowiertarka SFMCH900 + 2Ah 4Ah + ładowarka STANLEY SFMCK216MDS Wiertarko-wkrętarka SFMCD715 + Młotowiertarka SFMCH900 + 2Ah 4Ah + ładowarka
Producent: Stanley
Cena:

1 655,00 zł

Cena regularna: 2 115,50 zł

Najniższa cena: 2 115,50 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja
STANLEY SFMCK217M1S Wiertarko-wkrętarka SFMCD715 + Klucz udarowy SFMCF920 + Akumulator 4.0Ah STANLEY SFMCK217M1S Wiertarko-wkrętarka SFMCD715 + Klucz udarowy SFMCF920 + Akumulator 4.0Ah
Producent: Stanley
Cena:

1 395,00 zł

Cena regularna: 1 775,00 zł

Najniższa cena: 1 775,00 zł
szt
zobacz więcej
  • promocja

Zestawy elektronarzędzi

Elektronarzędzia są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego warsztatu i zakładu, bez których wykonanie wielu prac remontowo-budowlanych byłoby niemożliwe albo znacznie utrudnione. W sytuacji, gdy potrzebnych jest kilka elektronarzędzi, warto rozważyć wybór zestawu combo, czyli kompletu składającego się z dwóch lub więcej różnych urządzeń – czasem nawet pięciu. Na ogół wyposażone są one także w akumulatory, ładowarkę oraz torbę lub walizkę narzędziową. Wybór takiego kompletu to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Jaki zestaw wybrać? Czym kierować się przy jego wyborze?

Jaki zestaw elektronarzędzi wybrać?

Zestawy elektronarzędzi występują w różnych konfiguracjach. W ich skład mogą wchodzić np. wiertarki, wkrętarki, wiertarko-wkrętarki, młotowiertarki, klucze udarowe, zakrętarki udarowe, szlifierki (na ogół kątowe), pilarki (tarczowe, szablaste), frezarki, wyrzynarki itp. Mnogość zestawów combo na rynku pozwala odnaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do własnych potrzeb i rodzaju wykonywanych prac.

Jednym z najczęściej spotykanych zestawów jest komplet składający się z wkrętarki i zakrętarki udarowej, jak Black & Decker BCK21S1S czy DeWalt DCK266P2. Te podobne do siebie urządzenia pełnią nieco odrębne funkcje, dzięki czemu połączone w zestaw doskonale się nawzajem uzupełniają. Na rynku dostępne są także zestawy z urządzeniami do różnych zastosowań. Najczęściej taki zestaw zawiera wiertarko-wkrętarkę, szlifierkę kątową i pilarkę tarczową.

Szukając uniwersalnego zestawu, warto sięgnąć po komplet składający się z niemal wszystkich najpotrzebniejszych urządzeń, które w rękach wprawnego majsterkowicza pozwolą poradzić sobie z każdym zadaniem. W skład takiego zestawu wchodzą wiertarko-wkrętarka, piła szablasta, pilarka tarczowa, szlifierka kątowa i wyrzynarka.

Zestaw combo – sieciowy czy akumulatorowy?

Zestaw elektronarzędzi może opierać się o urządzenia elektryczne zasilane bezprzewodowo lub za pomocą kabla. Na rynku dostępne są zarówno zestawy składające się z elektronarzędzi sieciowych, jak i akumulatorowych, jednak zdecydowanie popularniejsze są te drugie. Jakie wybrać? To zależy w dużej mierze od tego, jak często będą używane i w jakim miejscu.

Elektronarzędzia sieciowe sprawdzą się przy sporadycznym użytkowaniu, podczas pracy w miejscach, gdzie jest łatwy dostęp do gniazdek elektrycznych. Wygodniejszą, bardziej praktyczną i najbardziej optymalną opcją są jednak elektronarzędzia akumulatorowe. Mają one tę niewątpliwą przewagę, że można ich używać wszędzie.

Decydując się na akumulatorowy zestaw elektronarzędzi, koniecznie należy sprawdzić, czy do kompletu dołączony jest akumulator (litowo-jonowy) oraz ładowarka. Wybierając zestaw urządzeń tej samej firmy jeden akumulator wystarczy do obsłużenia wszystkich elementów zestawu. Warto jednak wybrać komplet z co najmniej dwoma akumulatorami, co pozwoli na jednoczesną pracę kilkoma urządzeniami lub długą pracę na jednym urządzeniu bez konieczności częstego ładowania.

Poza samymi urządzeniami, oraz dołączonymi do nich akumulatorami i ładowarką, zestawy combo na ogół wyposażone są również w duże walizki lub torby narzędziowe, które pozwalają na łatwe, wygodne i bezpieczne przechowywanie oraz transportowanie sprzętu wchodzącego w skład zestawu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt 12 419 29 78
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl