Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

W naszym sklepie narzędziowym Mensura oferujemy szeroki wybór łomów i łapek do różnorodnych zastosowań. Znajdziesz tu łomy wyburzeniowe, łapki do gwoździ oraz wiele innych wysokiej jakości produktów, wykonanych z trwałych i odpornych materiałów, np. stali nierdzewnej. Przydadzą się one zarówno podczas drobnych remontów, jak i bardziej skomplikowanych prac budowlanych. Zarówno łapki, jak i łomy z płaską i zakrzywioną końcówką posłużą do usuwania listew przypodłogowych, niemodnej boazerii, czy podważania elementów i wyciągania gwoździ w wąskich szczelinach.

Łomy, łapki

DEWALT DWHT55132 Łom wyburzeniowy 910mm DEWALT DWHT55132 Łom wyburzeniowy 910mm
Producent: DeWalt
Cena:

169,00 zł

zobacz więcej
STANLEY 55-099 Fubar łapka wyburzeniowa fatmax STANLEY 55-099 Fubar łapka wyburzeniowa fatmax
Producent: Stanley
Cena:

213,97 zł

zobacz więcej
STANLEY 55-114 Precyzyjna łapka wąska 25cm STANLEY 55-114 Precyzyjna łapka wąska 25cm
Producent: Stanley
Cena:

44,10 zł

zobacz więcej
STANLEY 55-503 Łom-wyciągacz do gwoździ 60cm STANLEY 55-503 Łom-wyciągacz do gwoździ 60cm
Producent: Stanley
Cena:

106,72 zł

zobacz więcej
STANLEY 55-504 Łom-wyciągacz do gwoździ 90cm STANLEY 55-504 Łom-wyciągacz do gwoździ 90cm
Producent: Stanley
Cena:

128,30 zł

zobacz więcej

Jak wybrać odpowiedni łom do prac remontowych?

Określ, do jakich konkretnie prac remontowych będziesz używać łomu. Jeśli planujesz usuwanie starych elementów konstrukcji, takich jak ściany czy podłogi, łom wyburzeniowy z długą rękojeścią powinien być odpowiedni. Natomiast do bardziej precyzyjnych prac, jak np. demontaż elementów drewnianych, przydatny może być łom krótki i lekki. Zwróć uwagę na końcówkę łomu. Możesz wybrać model zakończony wyciągaczem do gwoździ, dzięki czemu jedno narzędzie będzie spełniało dwie funkcje

Sprawdź także, z jakiego materiału wykonany jest łom. Najlepsze są te wykonane z wysokogatunkowej stali, która zapewnia wytrzymałość i trwałość narzędzia. Łomy ze stali nie odkształcają się, nie pękają oraz są odporna na inne uszkodzenia mechaniczne, o które łatwo podczas demontażu, prac budowlanych i remontowych. Dodatkowo zwróć uwagę na ergonomiczny kształt rękojeści, który zapewni wygodny chwyt i zminimalizuje zmęczenie podczas pracy.

Precyzyjna łapka do gwoździ od Mensura

W naszym sklepie dostępne są także łapki do gwoździ wykonane ze stali wysokowęglowej. Posiadają one dwustronną konstrukcję. Z jednej strony narzędzia znajduje się płaskie kowadełko, które umożliwia dotarcie do gwoździ głęboko osadzonych w materiale. Po przeciwległej stronie rękojeści znajduje się natomiast szpiczasty pazur, który służy do chwytania i wyciągania gwoździ. Powierzchnia narzędzia jest gładka i oszlifowana, dzięki czemu nie rysuje ono powierzchni. To uniwersalne narzędzie może przydać się podczas zaawansowanych prac rozbiórkowych, ale także podczas drobnych napraw i konserwacji.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt 12 419 29 78
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl