Narzędzia ręczne

Zestaw podstawowych narzędzi ręcznych powinien znaleźć się w każdym domu. Jednymi z tych narzędzi, których nie może zabraknąć w żadnej skrzynce narzędziowej są dłuta, młotki, noże, piły, szczypce, wkrętaki, oraz różnego rodzaju klucze (imbusowe, nasadowe, nastawne, płasko-oczkowe itp.). Niezbędne są na każdej budowie, podczas remontu, jak i majsterkowania.

Narzędzia ręczne

Narzędzia ręczne

Narzędzia ręczne powinny znaleźć się w warsztacie każdego majsterkowicza. To proste i funkcjonalne narzędzia służące do wykonania podstawowych prac. Przeznaczone są zarówno dla fachowców prowadzących profesjonalny warsztat, majsterkowiczów, ale również i amatorów.

Pomimo ciągłego rozwoju techniki i mechanizacji narzędzia ręczne należą do podstawowego wyposażenia stanowiska pracy. Jak wskazuje nazwa, nie wymagają one zużycia prądu. Świetnie sprawdzą się do drobniejszych prac, gdzie nie potrzeba dużej siły.

W ofercie naszego sklepu posiadamy duży wybór narzędzi ręcznych renomowanych i cenionych przez fachowców producentów: Wolfcraft, Stanley, Proline, Jokari, Dewalt, Rubi. Do podstawowych narzędzi ręcznych należą młotki, wkrętaki i różnego rodzaju klucze. Opisane zostały poniżej. Swoje zastosowanie w przydomowym warsztacie znajdą także: ściski, dłuta, szczypce, nożyce, zszywacze, imadła, i wiele innych.

Zalety narzędzi ręcznych

Pierwszą zaletą narzędzi ręcznych jest ich cena. Są zdecydowanie tańszą alternatywą elektronarzędzi, zarówno podczas zakupu, jak i użytkowania. Jako że nie podłącza się ich bezpośrednio do prądu, jak elektronarzędzi sieciowych ani nie używa się z akumulatorem, jak elektronarzędzi akumulatorowych, to nie otrzymamy wyższego rachunku za prąd podczas remontu.

Narzędzia ręczne są skuteczne, ale też bardzo proste w obsłudze, intuicyjne. Nie wymagają posiadania żadnej specjalistycznej wiedzy. Każdy wie, jak korzystać z młotka, czy wkrętaka.

Narzędzia ręczne nie posiadają silnika, części elektrycznych, a co za tym idzie są bardziej niezawodne, mniej się psują. Jeśli będziemy o nie dbać, posłużą na wiele lat.

Dodatkowo, prosta budowa narzędzi ręcznych przyczynia się do faktu, że są one dużo lżejsze od elektronarzędzi.

Silnik wpływa też na hałas. Jego brak w narzędziach ręcznych, sprawia, że są one zdecydowanie cichsze od elektronarzędzi.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt 12 419 29 78
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl