Opcje przeglądania

Miary składane

Miara składana nazywana jest inaczej metrówką stolarską lub krzyżówką. Idealnie sprawdza się w warsztacie stolarskim, jak również do domowego użytku. W naszej ofercie znajdziesz miary wykonane z drewna brzozowego lub bukowego, czy tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym. 

 

 

 

Miary składane

SOLA HB 2/10 drewniana miara składana 2 m SOLA HB 2/10 drewniana miara składana 2 m
Producent: Sola
Cena:

15,15 zł

zobacz więcej
WIHA 27057 Przymiar składany 2m Longlife WIHA 27057 Przymiar składany 2m Longlife
Producent: Wiha
Cena:

29,90 zł

zobacz więcej

Producenci narzędzi pomiarowych

W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele urządzeń pomiarowych renomowanych i cenionych przez fachowców producentów: BoschDeWaltLeicaNivcompNivel SystemSolaSouthStabilaStanleyTopcon

Przyrządy pomiarowe wybranych przez nas marek zapewniają wyjątkową precyzję pomiarów. Solidne wykonanie sprawia, że urządzenia są wytrzymałe i posłużą na wiele prac, również w trudnych warunkach budowlanych. Oferowane przez nas produkty możesz wykorzystać w pracach niwelacyjnych, pomiarach odcinków, kątów, spadków, czy też podczas detekcji najróżniejszych materiałów. Produkty pomiarowe można podzielić ze względu na rodzaj wykonywania pomiarów.

Wyznaczenie pionów, poziomów mierzenie kątów

Lasery liniowe/krzyżowe są najczęściej wykorzystywane do prac wykończeniowych. Idealnie sprawdzą się do stawiania ścian działowych, podwieszania sufitów, osadzania futryn, kładzenia glazury, wieszania półek i obrazów, wyznaczania linii, układania płytek, tapetowania i malowania. Lasery krzyżowe wyznaczają na ścianie idealnie spoziomowane linie w poziomie poziome i pionowe, które ułatwiają wszystkie prace wykończeniowe i ogólnobudowlane. Posiadamy również w ofercie lasery wielopłaszczyznowe, które w odróżnieniu od laserów krzyżowych generują 3 wiązki lasera/360 stopni. W naszej ofercie znajdziecie lasery z trzema wiązkami do wyboru: czerwoną, zieloną i niebieską. Wybierając laser liniowy/krzyżowy warto zwrócić też uwagę na różnego typu akcesoria, które znajdują się w zestawie. Znajdziecie w naszej ofercie wersje solo jak również już gotowe zestawy ze statywem, tyczką, okularami ochronnymi i tarczą laserową. Posiadamy poziomice z 1,2,3 libellami, cyfrowe z wyświetlaczem LCD, magnetyczne jak również laserowe. Duży wybór laserów i poziomic w naszym sklepie daje Ci możliwość wyboru sprzętu, który na pewno Cię zadowoli, niezależnie czy dopiero zaczynasz pracę, czy jesteś w branży od wielu lat.

Pomiar wysokości i odległości punktów w terenie

Koło pomiarowe zapewnia szybki, precyzyjne pomiar odległości. Idealnie sprawdzi się do pomiaru: magazynów, placów, boisk, działek, pomiarach geodezyjnych, jak również określanie drogi hamowania przez służby policyjne. Niwelatory laserowe idealnie sprawdzą się do równania terenu, prac: murarskich, montażowych, instalacyjnych i wykończeniowych. W naszej ofercie znajdziecie niwelatory laserowe z dwoma wiązkami do wyboru: czerwoną, zieloną. Specjalnie dla zapotrzebowania dla naszych klientów posiadamy w ofercie niwelatory w standardowych zestawach jak również całe zestawy ze statywem, łatą laserową i innymi akcesoriami. 

Pomiar odległości i długości

W naszej ofercie znajdziecie miary marek Stanley i Sola. Posiadamy miary w wersji ekonomicznej – te w obudowie plastikowej, ale również miary do zastosowań profesjonalnych, gdzie liczy się trwałość i wytrzymałość. Miary Sola, produkowane są w Austrii i cechują się najwyższym stopniem dokładności ze wszystkich dostępnych miar na rynku. Cyfrowe/laserowe dalmierze są bardzo proste w obsłudze. Pozwalają na pomiar powierzchni i odległości. Niektóre  dalmierze w naszej ofercie są w stanie policzyć również objętość, zsumować pomiar. Idealne do zastosowania do montażu, prac murarskich, prac montażowych, wykończenia wnętrz.

Wykrywanie i termowizja

Detektory/wykrywacze pozwalają na ustalenie przebiegu przewodów, rur, profili drewnianych, metalowych, aby uniknąć kosztownej pomyłki podczas prac remontowych.

Akcesoria wspomagające pracę laserów

Dzięki czujnikowi do lasera zwiększmy zasięg jego pracy, kiedy jego wiązka nie jest widoczna. Czujniki pracują z czerwoną lub zieloną wiązką lasera. Czujniki są bardzo proste w obsłudze.

Dodatkowe akcesoria niezbędne do pracy

Statywy, tyczki i uchwyt doskonale sprawdzą się w zastosowaniu z urządzeniami pomiarowymi, takimi jak: lasery krzyżowe, lasery liniowe, lasery punktowe, dalmierze, poziomice laseroweUmożliwiają dokładny i stabilny pomiar. Montaż na statywie, tyczce lub uchwycie jest bardzo łatwy i szybki. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kontakt 12 419 29 78
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl