Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Chmura tagów
STANLEY NOWA SERIA V20
STANLEY NOWA SERIA V20

W skład Serii V20 wchodzą elektronarzędzia akumulatorowe z silnikami bezszczotkowymi wykorzystującymi bezstykowy sterownik elektroniczny, który stale przełącza fazę elektryczną w celu utrzymywania obrotów silnika, zamiast wykorzystywać w tym celu szczotki węglowe, zapewniając narzędziom znaczącą przewagę nad modelami szczotkowymi.

Większa moc: Silniki bezszczotkowe nie tracą energii na niepotrzebne tarcie i ciepło, zapewniając więcej mocy.

Dłuższy czas pracy: zastosowanie bezstykowego sterownika elektronicznego zamiast szczotek węglowych oznacza, że mniej energii akumulatora jest marnowane. Dzięki takiemu zabiegowi narzędzie może pracować dłużej z akumulatorem o tej samej pojemności.

Silnik bezszczotkowy: jest bardziej kompaktowy, dzięki mniejszej konstrukcji. Narzędzia w nie wyposażone są łatwiejsze w obsłudze w trudno dostępnych miejscach

Seria V20 obejmuje najwyższej jakości elektronarzędzia akumulatorowe, od wiertarek, przez wkrętarki po narzędzia tnące.

Nowe akumulatory litowo-jonowy 18V V20 stanowią serce systemu V20 i pasują do wszystkich elektronarzędzi z tej serii.

W akumulatorach zastosowano specjalny udoskonalony system, który zapewnia brak efektu pamięci i samoczynnemu rozładowaniu akumulatora.  Jest gotowy do pracy, kiedykolwiek tego chcesz i gdziekolwiek musisz wykonać zadanie.

Profesjonalne ogniwa akumulatorowe:  udoskonalone akumulatory składają się z ogniw akumulatorowych Samsung typu 18650 o niższej impedancji zapewniającej większą moc

Ochrona przed skrajnymi temperaturami: akumulatory Serii V20 są zabezpieczona przed rozładowaniem w skrajnych temperaturach, od -30°C do +75°C.

Intensywnie testowane: akumulatory przechodzą surowe testy pod kątem zabezpieczenia przed przenikaniem wilgoci, odporności na wstrząsy termiczne, upadki i drgania, w ramach prób certyfikacyjnych.

 

 

Skontaktuj się z nami!

+48 12 419 29 78

sklep@mensura.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl