Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Poznaj Markę Evolution
Poznaj Markę Evolution

Evolution to Brytyjska firma rozpoznawalna na całym świecie jako lider w przemyśle stali i produkcji. Firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości elektronarzędzi skrawających. Marka Evolution może pochwalić się ogólnoświatową dystrybucją w ponad 30 krajach oraz tym, że jest jedną z najszybciej rozwijających się marek w zakresie produkcji elektronarzędzi na świecie. Evolution skoncentrowane jest na trzech rynkach:

1). Evolution Steel – Zadania związane z przemysłem oraz produkcją stali,

2). Evolution Build –Produkty dla przemysłu budowlanego takie jak piły służące nie tylko do cięcia drewna, ale również do cięcia aluminium czy stali,

3). Evolution Project – Wielozadaniowe produkty do użytku prywatnego.

Linia Evolution Build obejmuje wielozadaniowe i profesjonalne elektronarzędzia do cięcia drewna i innych materiałów takie jak: piły, piły ukośnice, pilarki proste, pilarki wielozadaniowe, piły stołowe czy piły widiowe. W skład tej linii wchodzi także osprzęt do wymienionych elektronarzędzi. Elektronarzędzia Evolution cechują się wysoką precyzją wykonania, tworzone są z myślą o wydajności oraz testowane co gwarantuje ich wytrzymałość i niezawodność. Mimo wysokiej jakości wykonania urządzeń marka Evolution udziela na nie 3 lata gwarancji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem marki Evolution

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl