Kategorie blog
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Chmura tagów
Jaki osprzęt do elektronarzędzi wybrać?
Osprzęt Bosch

Jaki osprzęt do elektronarzędzi wybrać?

Wszelkie prace remontowo-budowlane i renowacyjne wykonywane w domu, na budowie czy też w zakładach stolarskich lub samochodowych wymagają odpowiednich elektronarzędzi. Jednak nawet najwyższej klasy sprzęt nie zapewni wydajnego wiercenia, przecinania czy szlifowania bez odpowiedniego osprzętu, takiego jak np. tarcze, wiertła, dłuta. Powinien być on nie tylko dobrej jakości, ale i dostosowany do obrabianego materiału oraz charakteru prac. Jaki osprzęt wybrać?

Profesjonalny osprzęt Bosch

Osprzęt marki Bosch to najwyższej jakości produkty przeznaczone przede wszystkim do profesjonalnych zadań na placu budowy, gdzie liczy się czas, a osprzęt musi być wytrzymały. Szeroka gama osprzętu pozwala jednak na wykonanie pracy efektywniej niezależnie od branży i zadania. Sprawdzi się zarówno na budowie, jak i podczas obróbki metalu czy amatorskich prac remontowych. Profesjonalny osprzęt Bosch umożliwia pracę z wieloma materiałami budowlanymi, zapewniając wyższą wydajność pracy, szybkość i precyzję.

Osprzęt Bosch

Osprzęt do cięcia i szlifowania – tarcze

Tarcze do cięcia i szlifowania różnią się od siebie pod wieloma względami, m.in. kształtem czy wielkością. Przede wszystkim jednak przeznaczone są do różnych materiałów, jak np. metal, drewno, beton czy aluminium.

Tarcze Bosch Professional umożliwiają cięcie nawet najtwardszych materiałów budowlanych. Wyróżniają się zaawansowaną konstrukcją, dłuższą żywotnością i wykonaniem z najwyższej jakości materiałów.

Do cięcia powszechnie stosowanych materiałów budowlanych dobrym wyborem będą tarcze diamentowe Eco for Universal i Standard for Universal, cechujące się wysoką wydajnością, doskonałą trwałością i szybkością. Ich spiekane segmenty tnące zapewniają dobrą wydajność w różnych materiałach. Przeznaczone są zwłaszcza do prac w betonie, cegle, wapieniu i dachówce.

Do skutecznego cięcia w betonie optymalnym wyborem będą natomiast tarcze diamentowe Standard for Concrete. Zoptymalizowana osnowa diamentowa zapewnia solidne rezultaty dzięki wysokiej jakości wykonania tarczy. Tarcze diamentowe Standard for Ceramic umożliwiają z kolei skuteczne cięcie w płytkach. Obustronny kołnierz tnący zapewnia znakomite rezultaty w przypadku każdego rodzaju płytek.

W ofercie Bosch można także znaleźć tarcze pilarskie do drewna Optiline Wood i Construct Wood. Wysokiej jakości, precyzyjnie oszlifowane węglikowe zęby w tarczach Optiline Wood umożliwiają czyste cięcie, a korpus wykonany z trwałej utwardzanej stali zapewnia dużą dokładność. Zapewniają precyzyjne cięcie wszystkich gatunków drewna. Natomiast tarcze Construct Wood, dzięki specjalnej konstrukcji zębów i szerokiemu podparciu w ich rdzeniach, zapewniają wysoką wytrzymałość podczas cięcia tarcicy budowlanej z obcymi elementami, takimi jak gwoździe i pozostałości betonu.

Osprzęt Bosch do cięcia

Osprzęt do wiercenia – wiertła

W zależności od prac, do jakich mają być wykorzystane, na rynku można znaleźć wiertła z przeznaczeniem do betonu i kamienia, drewna oraz różnego typu sklejek czy innych materiałów drewnopochodnych, a także metalu czy ceramiki.

Wiertła marki Bosch umożliwiają efektywne wiercenie nawet w najtwardszych materiałach budowlanych. Wyróżniają się dużą wytrzymałością i wykonaniem z najwyższej jakości materiałów, zapewniając bezproblemowe wiercenie.

Do szybkiego wiercenia w metalu zalecane są wiertła z serii HSS PointTeQ. Samocentrująca się końcówka pozwala na sprawne rozpoczęcie wiercenia bez ślizgania się wiertła, nie tępi się i zapewnia wysoką trwałość, a dzięki wysokiej elastyczności korpusu zmniejszono ryzyko złamania się wiertła. Ponadto, oksydowane na czarno wiertło ze spiralnym rowkiem zapewnia szybkie usuwanie wiórów.

W przypadku ceramiki optymalnym wyborem będą wiertła CYL-9 Ceramic. Dzięki prostej konstrukcji bezrowkowej są szczególnie odpowiednie do wiercenia w płytkach ceramicznych, jednakże przeznaczone są do wszystkich płytek miękkich i średniej gęstości oraz niehartowanego szkła.

Z kolei wiertła z serii CYL-9 MultiConstruction nadają się praktycznie do każdego materiału przy pracach wykonywanych wewnątrz budynków, np. do miękkiego betonu, cegły, lekkich materiałów budowlanych, płytek ceramicznych, drewna, tworzyw sztucznych, blachy i aluminium. Dzięki drobnoziarnistym i bardzo wytrzymałym węglikom wiertła te cechują się dużą trwałością i świetną odpornością na zużycie.

Osprzęt Bosch do wiercenia

Skontaktuj się z nami!

+48 12 419 29 78

sklep@mensura.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl